WNI:
Op veel plaatsen is er bewolking al is dat op de meeste plaatsen vooral hogere bewolking waar de zon al wel doorheen komt. In het noorden en noordoosten komt ook dikkere bewolking voor. In de loop van de ochtend breekt de zon echter goed door. De kust houdt kans op bewolking of mist van zee. De temperaturen lopen weer hoog op met lokaal 29 graden in het binnenland. Vlak aan zee komt het kwik met bewolking en mist niet veel boven de 20 graden uit. Verder blijft het overwegend droog. Er staat zwakke tot matige wind uit variabele richting, kracht 3 of minder
KNMI:
Aanwezige mistbanken en lage bewolking verdwijnen nu snel. Wat overblijft zijn velden hogere bewolking, maar daarnaast is er veel zon. De middagtemperatuur ligt rond 26 graden. Alleen langs de westkust wordt het bij een zwakke wind van zee met ongeveer 22 graden wat minder warm. Ook is daar kans op mist van zee. De wind is zwak en komt overwegend uit richtingen tussen zuid en noordwest.
donderdag 14 juli 2005 08.28 uur
Meteo Consult
De wolkenvelden in het noordoosten en oosten trekken vanochtend snel weg en het wordt zonnig. Alleen aan de westkust blijft laaghangende bewolking enkele uren hardnekkig vanochtend. Vanmiddag schijnt overal de zon en het warmt op naar 22 tot 29 graden bij een meestal zwakke veranderlijke wind. Aan zee is deze westelijk en soms matig.
Quote selectie