Want ik heb toch wel een onderbuikgevoel dat er iets moois staat te gebeuren al ben ik nog wel wat voorzichtig.
De winter sluipt het land in met al enige sneeuwval zag ik net hier al zal het helaas vooralsnog een noordoostelijk gebeuren zijn in een kleine hoeveelheid maar later na de tijdelijke verzachting eind komende week wat grotere kans hoop ik al hoop ik voor de schaats liefhebbers dat er eerst een mooie ijsvloer aanwezig is.
Winter 23-24 die zeer nat en zacht begon wordt hopelijk een van de grotere waar we het lang over zullen hebben, duimen maar.
Eigenlijk is alleen het positivisme een puntje van zorg. Dat mist nog een beetje op het forum.
6: Uitgangssituatie is niet kansloos. Mogelijkheden op echt winterweer zijn er zeker, maar garanties zijn er zeker niet. Vanaf een 6 heerst er licht positivisme op het forum.
Quote selectie
( 268)