Voor het gemak maar even een LT kaart erbij gepakt omdat die zo veelzeggend is. Iberisch schiereiland stevent af op een heerlijke periode met veel zon en lokaal zomerse maxima. Buitengewoon hoge diktewaarden zelfs voor daar voor de tijd van het jaar. Scandinavië (groot deel) blijft in de winter. Alhoewel er ook daar een serieuze aanval op komt. En het midden van de weerkaart (Benelux) krijgt ook het middelmatige weer, thermisch gezien. Veel wind, regen en weinig zon.
De ene zal wachten tot een volgende kans voor onze winter om nog iets te gaan presteren. De andere kijkt jaloers zuidwaarts en wenst dat het snel eind februari is en er in eigen land ook kansen komen voor verlichting van de maandenlange uitzit periode. Een enkeling verheugt zich op een nieuwe wisselvallige periode met de nodige regen. Die komt de komende weken als winnaar uit de bus kan ik u nu al zeggen.
p.s. Excuus dat dit niet onder Rik zijn draad staat. Maar de focus ligt daar louter op de LMG. Niet op de rest van de uitvoer. Draad is ook al een beetje ‘ondergesneeuwd ‘ door andere draden. Volgende keer zet ik het hoe dan ook weer netjes waar het hoort. 
Ik ontken nog even...
( 107)