Zeg dat, de ijzelsituatie van maart 1987 wordt op handen gedragen, lijkt het, maar richtte wel een enorme schade aan, in Drenthe veel meer schade in de bossen van Drenthe dan de stormen van januari en februari 1990, het gaat om de natuurverschijnselen, waarom wordt er hier steeds zo op afgegeven en ook op hun liefhebbers? Waarom kan dat wel op de weergroepen binnen de social media wel en hier niet? Ik hou ook van winterweer en zomerweer, van een paar gerenommeerde stormchasers op facebook weet ik wel dat ik op navraag om een account op weerwoord te nemen voor meer ondersteuning dat hun antwoord al was, dat er hier teveel een antistorm retoriek heerst en een vijandigere sfeer naar deze liefhebbers en dat merk ik ook in deze topic, ik word deze mensen nu ook een beetje beu, laat elkaar toch wat meer in de waarde en met wat minder vijandigheid asjeblieft, we kunnen toch ook bevriend blijven als zowel stormen, winter en zomerliefhebbers???
Nouja Hein, nu overdrijf je volgens mij wel een beetje hoor.
Volgens mij een groot deel van dit forum liefhebber van extreem weer, dus ook van storm. Zodra er een storm wat duidelijker in de kaarten komt, wordt dit ook uitgebreid besproken.
Natuurlijk zijn hier ook leden die niet van storm houden (net als dat die er zijn wat betreft regen, droogte, kou etc.), maar vijandigheid? Nee, dat zie ik hier zelden tot nooit. Ik zie wel vaker berichten van jou met deze strekking, maar daar kan ik me niet echt (of echt niet) in vinden.
Quote selectie
( 364)
( 237)
( 201)
( 182)
( 109)
( 134)
( 97)
( 134)