We hadden het er vandaag in de club (vintage broadcast video) nog over dat het weer maar niet stabiliseert. Of ik weet want jij zit op een weer forum wanneer het eens lange tijd droog wordt en het is en blijft uitermate somber, vandaag ook weer geen zon gezien en die regen houdt maar niet op.
We zijn het allemaal kots beu en ik waarschuwde dat dit heel gewoon gaat worden in het winter halfjaar die vele dagen zonder zon en vele regens. Wat vroeger een pak sneeuw voor het hele land was is verworden tot een dun dekje land inwaarts en de vorst in light vorm bij heldere droge condities gedurende een enkele nacht.
het Nederlandse klimaat is er niet leuker op geworden en natuurlijk zijn er blijven er af en toe foto genieke momenten maar grijs weer, (mot)regen zijn dominant.
Quote selectie