Persoonlijke kan ik dan ook genieten van opgewarmde arctische lucht. Helder, schoon en droog rond wegzakkend eurohoog. Wind via oost, zuidoost en dan zuid. In de zon in de middag prima te doen. Ook bij 8 a 12 graden. Veel licht. Ik snap wat je zegt verder.
Klinkt heel aardig voor eind februari en maart, hetgeen jij beschrijft. In april als het dit jaar meezit de eerste 20+ of zelfs 25+ dagen bij zo'n wegzakkend Eurohoog. In mei de eerste tropische dag, 2e helft van de maand. In juni lekker veel zomerse dagen en een aantal tropische, misschien de eerste 35+. Vervolgens in juli tropische dagen bij noordenwind zoals in 2018
en als het heel erg mee/tegen zit weer een 40-er. Augustus zoals in 2022 en we hebben veel zon voor de boeg na alle regen en sombere dagen.