
Moet je wel door giftige vervuilde lucht lopen, maar met een verblijf voor een dagje (of week) zal er niet zoveel rommel in je lichaam accumuleren denk ik.
Levensverwachting rond de 50 daar voor mannen. Dan kan een weekje weinig kwaad. Er zal wel veel vodka worden gedronken aldaar. Met zo’n uitzichtloos bestaan.
In zo'n deprimerende stad zal inderdaad heel wat vodka als zijnde voda (water) gedronken worden. Men moet de miserie daar op een manier ontwijken of verlichten en dat is daar vaak de meest voor de hand liggende manier.
Desondanks hebben ze daar wel 4 seizoenen in plaats van 2-3 (afhankelijk van de lengte van de herfst).
Ik zou het grosso modo twee seizoenen noemen; een lange winter en een korte lente met soms zomerse episoden. In het laatste geval kun je daar niet normaal buiten vertoeven omdat je belaagd wordt door wolken van agressieve steekmuggen die vrij spel hebben als er veel stilstaand water aanwezig is na de smelt.