Maar daarna werd het toch best warm (boeiend),zomerweer, maar wel met de nodige (onweers)buien. Althans, zoiets herinner ik me.
Ik ben op 27 juni 2014 getrouwd en toen we na twee weken huwelijksreis in Turkije terugkwamen, herinner ik me dat Utrecht in juli 2014 vaak zeer warm zomerweer had, maar wel met de nodige buien, waarbij het naar het noordoosten toe stabieler was. Volgens mij kwam er toen in augustus wel weer een forse omslag, waarbij de zomer echt ontspoorde.
Het was een bijzondere tijd voor mij, want die zomer verhuisde ik definitief van de provincie Groningen naar Utrecht. Het was toen hier meteen raak met veel onweer, terwijl het in mijn vorige woonplaats Hoogezand veel stabieler was. We woonden toen tijdelijk in een chalet, dus het onweer klonk extra hevig!
En ik kan me herinneren dat we het vaak heet hadden in juli. Maar dat het in augustus soms best fris en grijs weer was. Klopt dit?
Als stabiel zomerweer nu niet wilt lukken, geef mij dan maar weer een juli 2014
.
Groetjes StayV

https://www.weerwoord.be/m/1990850