Behoorlijk winderig ook.
Het is toch ten hemel schreiend hoe waardeloos die ‘zomer’ hier is? In het hoekje van Nederland dat klimatologisch recht heeft op de warmste dagen. Niks van dat. Grijs en deprimerend en ook nog het kilst van gans het land. Of ben ik de enige in Limburg die dit vindt? Zo lijkt het namelijk wel.
zie sat. Waarom stagneert de wolken partij ten westen van zuid Limburg en blijft ie hier juist uren hangen? Je ziet dit systematisch terugkeren dit jaar.
Ben het helemaal met je eens Win. De slechtste zomer die ik mij kan herinneren. Ben van 88 dus al heel wat zomers bewust meegemaakt. Nog slechter dan vorige zomer en dat was al geen hoogvlieger.
Echt zonde, want klimatologisch gezien zitten we hier normaal het beste qua warme, zomerse en tropische dagen.
De bewolking blijft hier graag hangen en dat zien we vaak.
Nou, dank voor deze terugkoppeling Sander. Fijn dat een regio genoot zich herkent in mijn beklag. Noord Limburg is echt veel een veel te somber over het jaar genomen. Een pijnlijk realisatie. En het nieuwe klimaat maakt het niet goed. Verkassen blijft de enige optie. En dan wel in de roos of tripel 20 mikken in plaats van de tripel 2.
Quote selectie