Ach misschien nog een beetje de ziel van het oude klimaat wat staande houd maar dan wel in het 2024 jasje, blijft Nederland hé niet Zuid Europa. Jaartje of 20 en je zult vrijwel jaarlijks in je nopjes zijn gezien hoe snel (en eigenlijk makkelijk) warmte hier komt en staande houd als je naar de laatste jaren kijkt.
In dat opzicht laat deze zomer zich keurig zien volgens het klimaat van de 20e eeuw, met een AGW sausje eroverheen. Wisselvallig met sinds half juli regelmatig kortdurende Spaanse Pluimen, maar stabiel zomerweer ontbreekt.
De ziel van het oude klimaat zou leuk zijn in het seizoen dat we op weergebied nagenoeg volledig verloren zijn; de winter. In de zomer mag de norm best wat zonniger worden met hogere maxima overdag. Dat dit jaar de nachten opvallend warm zijn valt mij tevens op wanneer ik in de vroege ochtend op mijn werk arriveer en dat het dan eigenlijk nooit koud is geweest.
Quote selectie
( 355)