Klopt toch wel een beetje op de laatste anderhalve maand na. De herfst wordt toch niet alleen afgemeten aan de temperatuur, maar nog belangrijker zijn in mijn beleving de regen en de zonneschijn, de temperatuur is daar ondergeschikt aan. In de winter wordt natuurlijk de temperatuur weer belangrijker voor de beleving.
We hebben qua zonneschijn het slechtste jaar (1 sept 2023 t/m 31 aug 2024) te pakken sinds 2006/2007, en qua neerslag nog nooit zo'n hoeveelheid gezien als het afgelopen jaar, dus dat de term eindeloze herfst wordt gebruikt is toch niet zo gek.
Overigens zie je op dit forum heel duidelijk de voorkeuren en daar reageert iedereen ook naar dat is duidelijk te zien. Het is maar goed dat we allemaal verschillend zijn, anders zou het wel heel saai worden.
Zo'n bekijk is m.i. natuurlijk veel te kort door de bocht. Temperatuur, Neerslag en zon zeggen slechts 50% wat over de seizoenen. Mijn seizoenen worden afgemeten aan andere variabelen, die toch w.m.b. wel belangrijker zijn. Dat zijn o.a. zonnestand, bloesem, bloemen en wellicht herfstkleurend blad. Of zijn de bomen gewoon kaal? Ik ga niet klagen over herfst op het moment dat de fruitbomen in bloei staan. Dat zal ik dan nooit begrijpen.