Ik hoop vooral dat de neerslag en de wind eens weg kunnen blijven. Er zijn vanaf volgende week weer neerslagsignalen. Gelukkig enigszins beperkt.
Vorig jaar verzopen we hier in november dus het zou wel heel gaaf zijn voor het contrast als we nu voor een flink droge november gaan. Over de eerste 6 dagen van november viel er hier 0,9 mm. Dat is al een enorm verschil omdat we vorig jaar middenin de moesson zaten die in oktober begon en tot ver in dit jaar doorging.
Het is jammer dat er vrij weinig zon is maar zolang de neerslag en de wind er niet zijn is het wel te doen.
Er mag ook weleens wat meer vorst in de pluim zitten. Want nu is het zoals jij zegt Wim, pure Vleesch noch Visch. Op een enkel lijntje daarbij nagelaten dan op de lange termijn. Daar doen we het echt niet voor.