Weet iemand waardoor dat veroorzaakt kan zijn? Ik heb wel eens ooit gehoord van iets dat regen heet?? Meer mensen met dezelfde waarnemijg?
Beetje flauw natuurlijk maar er.lijjt hier wat lichte neerslag gevallen te zijn. Op de weerplaza radar zijn ook wat hele lichte buitjes te zien, niet helemaal verwacht volgensmij?
De guidance spreekt wel van een licht neerslagsignaal, vanwege een west-oost gerichte vore die over Nederland ligt, maar dat betreft met name de middag. Zo vroeg is inderdaad een beetje onverwacht.
Ik was net van plan een post hierover te gaan maken; dat ga ik dan nu doen in een nieuwe draad.
Vandaag in de Harmonie-uitvoer in voor het midden en zuiden een licht, maar consistent neerslagsignaal uit TCu-bewolking met een verticale ontwikkeling van zeer lokaal 5000-6000 vt. Het signaal zit ook in de EC-uitvoer, maar veel minder uitgebreid. We noemen een zeer lokale bui. Maandag droog.