Het gaat niet over het enthousiasme Jorge. Dat staat er ook duidelijk. En als jij vindt dat ik er veel over schrijf, haal je dan eens de archieven door van de laatste 6 maanden? De laatste 10 jaar? Ik woon 100m hoger, geen 2000. Ik schat dat we aan een verhouding van 1/50 komen. Uiteraard denk jij dat ik er veel over schrijf omdat het jou natuurlijk interesseert. Het blijft dus hangen in het hoofd. Die 40°C kan op heel wat minder interesse rekenen vermoed ik.
Het gaat ook over de verhouding tussen het uiten van extreme voorkeuren en informatieve posts. Stan mag van mij bij +50°C ook een gat in de lucht springen. Overheerlijk moet dat zijn. Maar het vrijwel dagelijks vernoemen is iets totaal anders.
Bij mij gaat het trouwens heel vaak over informatieve posts, met uitleg, met onderzoek en data, met duidelijke foto's. Kan je mij al die zaken eens geven bij de posts waarbij continu gehamerd wordt op de eigen voorkeur? Een voorkeur die dan nog maar zeer beperkt gedragen wordt bij een zeer breed publiek?
Een vergelijking die compleet, maar dan ook echt compleet, niet te vergelijken valt.
Quote selectie