In dit deel van Vlaanderen al zeker.
Sinds de start van de zomer 29 dagen met een tx van 25 of meer. Van de 55 dagen dus 29 dagen met een zomerse tx.
Van de 26 overgebleven dagen waren er 18 met een tx tussen 23 en 24.9°C.
Er blijven dus 8(!!) dagen over met een tx onder het langjarig gemiddelde in deze streek.
Sinds het begin van de zomer viel ongeveer 115L/m2 aan regenwater. Waarvan het grootste deel op 3 dagen tijd. Verder ook zeer veel zonuren.
Niet slecht voor een niet zo speciale zomer.
Precies.
Al gebruiken we het predikaat "zacht, koud" niet in de zomer, dat is voor het winterhalfjaar. Voor de zomer hanteren we "warm, koel" in de meteorologie. 
Maar verder schets je zeer goed wat er objectief toe doet bij het beoordelen van "zomers" weer in de zomer. Op bijna al deze parameters zit deze zomer in de top 5 sinds het begin van de metingen.
Met een temperatuur die de 20°C gemiddeld kan ruiken zitten we statistisch gezien in de categorie "abnormaal warm". Hoewel ik me er wel bewust van ben dat we in een zeer dynamische klimatologische tijd zijn aanbeland met snelle opwarming en dus een snelle opschaling van de statistische categorieën.