Pluim EC0412 - regio Midden

Bericht van: Sjoerd (Leiden centrum) , 04-11-2025 20:22 

Het voorlopig laatste thermische kunstje, zo zou ik vandaag en de komende dagen beschrijven.

Morgen ongeveer net zo warm (voor de tijd van het jaar) als vandaag, donderdag iets minder en dan vrijdag nog één keer (voorlopig althans) een uitschieter en mogelijk zelfs de warmste dag van deze periode.

Samen met veel zonneschijn zal dit, als je er waardering voor hebt, nog één keer hemels voelen, alvorens er beduidend ander weer op de planning staat.

De temperatuur gaat naar beneden met tot en met volgende week woensdag (volgens deze pluim en met de termijn, onzekerheden enz. in gedachten) nog waarden boven de 10°C.

In de dagen daarna lijkt ook die grens niet meer bereikt te worden.

De wind speelt voorlopig een bijrol en het zelfde kan gezegd worden van neerslag.

Vanaf volgende week woensdag (zie voorgaande disclaimer) is er dagelijks kans op vorst in de nacht.

Dit start met een procent of 9 en loopt uiteindelijk op tot een procent of 32 op dinsdag 18 november (zie voorgaande disclaimer ).

Of het eventueel gaat vriezen zullen we moeten afwachten, maar dat het na aanstaande vrijdag heel anders aan gaat voelen buiten de deur, staat 100% vast.

 

Achtereenvolgens te zien:

 

Temperatuur

Dauwpunt

Neerslag

Neerslagkans

Bewolking

Windsnelheid

Windstoten

Windrichting (kans)

Kans op warmte en hitte

Kans op vorst en ijsdag










Mijn verhaal | 8 jaar GFS data | ik ben anders, maar ook ik mag er zijn

Pluim EC0412 - regio Midden   ( 2170)
Sjoerd (Leiden centrum) ( 13m) -- 04-11-2025 20:22
Duidelijk verhaal Sjoerd. Mooie eendagszaagtand op vrijdag 🙂   ( 495)
Stan (Oss) ( 7m) -- 04-11-2025 20:43