Ook in de uitvoer van ECMWF nemen we na vandaag afscheid van de 15 graden grens.
Nog één keer zeer warm voor de tijd van het jaar en daarna is het tijd for something completely different.
Morgen nog één keer een maximum temperatuur boven de 10°C en daarbij een forse hoeveelheid regen.
Zaterdag en zondag gaat de grens van 10°C niet gehaald worden, maar maandag zou deze nog wel een keer bereikt kunnen worden.
Vervolgens zakt de maximum temperatuur in de dagen daarna terug naar een graad of 6.
In de periode zaterdag tot en met maandag lijkt er niet veel neerslag te gaan vallen, maar vanaf dinsdag moet er dagelijks rekening gehouden worden met neerslag.
In de loop van zondag keert de zon weer terug in het weerbeeld en op maandag lijkt deze zelfs uitbundig te schijnen.
Ook in de dagen daarna speelt de zon een rol, maar blijft deze redelijk bescheiden.
De windkracht zit de komende tijd rond de 3 Beaufort met een uitschietertje op maandag richting 4 Beaufort.
Qua windrichting gaan we een hele reis maken met vandaag nog uit zuidwest, vrijdag en zaterdag uit het oosten en daarna is de windrichting aan constante verandering onderhevig, tot deze vanaf zaterdag 22 november weer zuidwestelijk zou gaan worden.
Vorstkansen zijn er vanaf maandag startende met 2% en dan oplopend tot zo'n 49% op vrijdag 21 november.
Op zaterdag 22 november ligt de kans op zo'n 48% en gaat dan dagelijks zakken tot uiteindelijk zo'n 8% op donderdag 27 november.
Tenslotte is er op woensdag 26 november zo'n 2% kans op een ijsdag.
Achtereenvolgens te zien:
Temperatuur
Dauwpunt
Neerslag
Neerslagkans
Kans op sneeuwval
Bewolking
Windsnelheid
Windstoten
Windrichting (kans)
Kans op warmte en hitte
Kans op vorst en ijsdag








