Een december 2010-'light' zou het gehele winterseizoen voor mij al naar een voldoende stuwen.Zoals je weet gaat het hierbij altijd om kansen. Maar de gedachte dat je bij je verwachting een x-aantal graden moet optellen vanwege de AGW is zo gek nog niet.
Bij de huidige vooruitzichten voor december, zie ook de maandprognose van EC, mag je als winterliefhebber desondanks wel enige hoop koesteren, meer dan andere jaren iig.
Yep, ik verwacht tegenwoordig doorgaans weinig meer qua sneeuw en kou, maar ben toch wel benieuwd naar hoe de komende winter uit de startblokken gaat komen. EC-prognose letterlijk nemend (is niet de juiste methode, maar toch) lijkt me ook relatief 'veilig' voor wat betreft het risico op uitstromende kou op de oceaan waardoor er weer een hele depressietrein van de grond komt 
Quote selectie
( 427)
hopelijk blijft het erin en
( 527)