Na de afkoeling van gisteravond, is de pluim van heden ochtend weer minder fris/koud geworden op termijn.
Maar eerst maar eens de komende dagen bekijken en dan valt te zien dat de maximum temperatuur voor vandaag, morgen en vrijdag rond de 5 a 6 graden ligt.
Zaterdag zakt deze naar een graad of 3 en zondag lijkt deze zelfs nog een fractie lager te liggen.
Voor de periode maandag tot en met vrijdag (28-11) ligt de maximum temperatuur rond de 6 graden om dan in de dagen daarna op te lopen tot rond de 8 graden.
Na de forse regenval van vandaag, kan er morgen in de 2e helft van de dag nog wat neerslag vallen, waarna het op vrijdag en zaterdag droog lijkt te blijven.
Vanaf zondag is er dagelijks kans op neerslag, die op genoemde dag ook in de vorm van natte sneeuw zou kunnen vallen.
Meeste kans op zonneschijn is er op vrijdag terwijl de dagen daar voor en daar na, de zon weinig te zien lijkt te zijn.
Vanaf woensdag 26 november is er dagelijks kans op enige zonneschijn, maar bewolking lijkt de boventoon te voeren.
Windkracht is vrijwel de hele periode rond de 3 Beaufort met uitzondering van komend weekend waarin de windkracht toeneemt tot 4 Beaufort.
De windrichting gaat nog altijd alle kanten op en lijkt vanaf donderdag 27 november weer stabieler te worden qua richting met eerst zuidwest en dan zuid.
Vorstkansen zijn er vanaf morgen en starten met zo'n 32%
Daarna volgen er drie dagen met (zeer) grote vorstkansen met 100% op vrijdag, zo'n 84% op zaterdag en zo'n 66% op zondag.
Op maandag en dinsdag is de vorstkans heel gering met zo'n 4% om daarna weer toe te nemen tot iets boven de 30%.
Enige dag waarop kans is op een ijsdag is dinsdag 2 december met zo'n 4% kans.
Achtereenvolgens te zien:
Temperatuur
Dauwpunt
Neerslag
Neerslagkans
Kans op sneeuwval
Bewolking
Windsnelheid
Windstoten
Windrichting (kans)
Kans op warmte en hitte
Kans op vorst en ijsdag








