Morgen is voorlopig de laatste frisse dag, maar mogelijk ook meteen de meest interessante van afgelopen dagen.
Met dauwpunten die het grootste deel van de dag onder nul zullen liggen (vannacht -7 a -8°C als laagste) en neerslag op komst, is de kans aanwezig dat deze zeker in de eerste fase in de vorm van sneeuw zal vallen.
Of de omstandigheden goed genoeg zijn om een tijdelijk sneeuwdek(je) te vormen, zal moeten blijken.
Voor de periode maandag tot en met donderdag liggen de maxima rond de 6 a 7 graden, waarbij de spreiding voor donderdag al aanzienlijk is.
Vanaf vrijdag liggen de rond de 8 a 9 graden, maar ook dan is er veel spreiding zichtbaar in de pluim.
Maandag kan er voornamelijk in de tweede helft van de dag wat regen vallen, terwijl dinsdag en woensdag (vrijwel) droog lijken te gaan verlopen.
Vanaf donderdag is er weer dagelijks kans op neerslag, maar grote hoeveelheden lijken niet aan de orde te zijn.
Morgen zou in de loop van de middag de zon er wat door kunnen komen en dat geldt ook voor maandag ochtend.
Meer zonneschijn lijkt er voor dinsdag en woensdag op het programma te staan, maar donderdag en vrijdag moeten we dat vermoedelijk weer bekopen met behoorlijk bewolkt omstandigheden.
De windkracht is overwegend 3 tot 4 Beaufort en komt morgen en een deel van de maandag uit zuidelijke richting.
Daarna draait de wind naar oost om in de loop van dinsdag naar noord te draaien.
Lang duurt dat niet, want op woensdag draait de wind alweer door naar zuid-zuidwest en dat blijft daarna zo'n beetje de richting, met af en toe een zuidwestelijke richting.
Vorstkans is morgen zo'n 78% en zakt dan op maandag terug naar zo'n 4% om dan op dinsdag weer te stijgen tot zo'n 30% en dan op woensdag zelfs zo'n 54%
Vanaf donderdag ligt de vorstkans op 10% of minder met uitzondering van zaterdag 6 december, waar de kans volgens deze pluim zo'n 20% is.
Achtereenvolgens te zien:
Temperatuur
Dauwpunt
Neerslag
Neerslagkans
Kans op sneeuwval
Bewolking
Windsnelheid
Windstoten
Windrichting (kans)
Kans op warmte en hitte
Kans op vorst en ijsdag








