Maar voor de sneeuwliefhebbers is het daarna over met de pret. Maandag en dinsdag wordt het ijzig koud met temperaturen van maximaal 4 graden in het noordoosten tot maximaal 8 graden in Zeeland. Het waait daarbij hard en er kunnen stevige buien vallen, die lokaal gepaard gaan met hagel en onweer.
Staat in het AD.... ijzig koud met 8 graden.......mis ik iets?
Het is in sommige media natuurlijk vooral "wat de mensen ervaren". We komen maar net uit het zachtere deel van de herfst en dan gaat het wel hard. Bovendien vind ik ook 4 tot 8 graden met een stevige wind onaangenaam. -4 bij windstilte lijkt minder koud.
Overigens lijkt dit weerbericht helemaal niet zo goed. Het waait hard? Vandaag ongeveer windkracht 3, morgen 4. En die neerslag? Ik zie wel 0 tot 1 mm in de verwachting.
Kortom: een populistisch weerbericht. 