Lagedruk ten westen en ten noordwesten bepaalt ons weer de komende tijd. Als tegenhanger fungeert een hoog boven Oost-Europa. De komende week zien we dat hoog tijdelijk een positie innemen boven het Middellandse zeegebied.
Van zondag op maandag kan een randstoring tijdelijk voor veel wind zorgen. De randstoring verplaatst zich over de Noordzee richting Scandinavië.
Met deze synoptiek hebben we natuurlijk te maken met aanvoer van (erg)zachte lucht. Voor de verstokte winterliefhebbers onder ons moeten we de komende tijd veel geduld hebben en hopen op een andere setting.
De kans op vorstdagen is erg klein.
De zon zal zich af en toe laten zien, vooral vanaf midden volgende week.
De wind zal af en toe stevig doorblazen met een windrichting hoofdzakelijk uit zuid tot zuidwest. Vanaf woensdag lijkt het wat rustiger te worden.
De neerslag zal vooral de komende dagen vallen.




