Grote veranderingen liggen de komende 7 dagen niet voor de hand. De ogen zijn zo langzamerhand gericht op het laatste deel van de komende 10 dagen. Zou er dan iets substantieels gaan veranderen aan het vastgeroeste patroon? Het lijkt er wel op. Steeds meer signalen staan op groen voor een overgang naar een geblokkeerd patroon met een aanlandige windrichting.
De temperaturen liggen tot en met de 19e nog boven het langjarig gemiddelde. Daarna dalen de temperaturen geleidelijk richting kerst. De control laat het gedurende de kerst helemaal winters zijn met temperaturen die maar amper boven het vriespunt uitkomen, ook overdag. In de derde decade zien we ook een duidelijke toename in kansen op vorstdagen.
Er wordt de komende tijd geen noemenswaardige neerslag verwacht. Daarmee lijkt het droge jaar droog te eindigen onder invloed van hogedrukgebieden.
De komende week staat er nog geregeld behoorlijk wat wind. Met de meeste wind op zondag en maandag en daarna op donderdag.
De zon zal geregeld te zien zijn.
We zijn met elkaar nieuwsgierig naar het verdere verloop van december. Kaarten kijken is weer leuk.





