Kon het niet laten om het er op te wagen, bij een comfortabele 26 graden naar een december sterrenhemel kijken kun je niet alle dagen 
Heb er tot hiertoe al eentje gespot al werkt het wellicht in mijn nadeel dat we hier vrij dicht bij de evenaar zitten. Op onderstaande foto's enkele sfeerbeelden zonder vallende sterren. Je ziet hier stukken van sterrenbeelden die je vanuit het Europese vasteland niet kunt zien zoals Toekan, Kleine waterslang en Eenhoorn.
Heb er ook nog een foto van een 'dramatische' zonsondergang bij geplakt.
Edit: heb er nu toch nog drie kunnen zien op een klein kwartiertje, en ben er ook zeker van dat het geen inkjet printers zijn
Edit 2: nog een extra sessieke gedaan na het avondeten. Heb er nu toch 18 gezien in totaal. Op foto krijgen is een ander verhaal, die dingen schieten zowat overal door het luchtruim tot de horizon aan toe. Lijkt ook een beetje in golven te komen. Een poging om iets met een hyperlapse te vangen is ook mislukt helaas.