Volgens ECMWF :
zondag:
verspreid over de Benelux buien met volop sneeuw of hagel.
maandag:
ook sneeuwbuien maar wel een stuk minder dan zondag, zo her en der een bui maar stelt niet zoveel voor.
dinsdag:
Hetzelfde als maandag, sneeuwbuien maar niet heel veel, her en der kan het er weer wit worden maar t zal vrij snel weer weggaan.
woensdag:
dit schijnt wel een hele interessante dag te gaan worden: er gaat veel sneeuw vallen, mede dankzij een neerslagzone die zich in de nacht, ochtend en vroege middag zich huishoudt in de Benelux. Er kan behoorlijk wat vallen op plaatsen en zeker omdat het (vrij) koud wordt kan het ook goed blijven liggen.
donderdag:
vooral een klein feestje over het zuidelijke deel van de Benelux. Weer een neerslagzone maar dan in wat afgezwakte vorm. Er kan weer wat vallen maar het is wel minder dan woensdag.




