Ja precies, is voor jou persoonlijk ideaal wat ik goed snap gezien de duidelijke voorkeur die ik de afgelopen jaren heb meegelezen. Voor mij is dat iets te veel en is 30 graden in augustus juist dragelijker om door jou genoemde reden. We gaan het zien, ervaren en ondergaan. Op de zomer
Snap ik goed, dan is de zon in de middag toch een slag minder fel dan in de 2 maanden rond de langste dag (21 juni + & - een maand). Daar bovenop koelt het in de avonden eerder af, omdat ook de zon merkbaar eerder onder gaat in augustus. En mocht het in Nederland niet lukken tijdens mijn gekozen vakantieperiode, dan moet ik het maar opzoeken. Dat bleek vorig jaar ook een uitstekende keuze.
Hopelijk wel meer onweer, ga er vanuit dat we daar beiden van houden. Want 2025 was echt absurd onweersarm, daarom compensatie nodig. Ook voor de globale onweersarmoede sinds grofweg 2016 in deze regio.
Quote selectie