Vandaag en morgen temperaturen die iets onder normaal liggen voor de tijd van het jaar.
Overdag geeft dit maxima van 3 a 4 graden maar in de nachten komt het volgens dit ensemble niet tot vorst.
De Oper laat het vannacht nog afkoelen tot rond het vriespunt, maar ligt daarmee onderin het ensemble.
Ook in de nacht van donderdag op vrijdag komt het volgens dit ensemble niet tot vorst, waarna de temperatuur gedurende vrijdag alleen maar op zal lopen om pas tegen middernacht het maximum te bereiken van zo'n 9 graden.
In de periode zaterdag tot en met woensdag liggen de maxima boven de 10 graden, waarbij dinsdag de zachtste dag lijkt te worden met een maximum temperatuur van 12 graden.
Na woensdag duiken de maxima weer iets onder de 10 graden om daar pas begin maart naar terug te keren.
Uiteraard komt het in de nachten dan ook niet meer tot vorst.
Na vandaag komen we in een wisselvallige periode terecht, waarbij de neerslag morgen in de vorm van sneeuw zou kunnen vallen en verder zal bestaan uit regen of buien.
De wind doet met name vandaag en zaterdag van zich spreken en is de rest van de periode wel aanwezig maar niet dominant.



