... aan de achterzijde van de onweerskern. Eerst heel lang aan het lijntje gehouden met CC ontladingen, maar even geleden ging het echt loos. Toen vlogen met de CG ontladingen ineens om de oren, de ene luide inslag na de andere was te horen zeg!
Eentje was zo nabij dat we totaal verblind werden en meteen opgevolgd werd door een echte harde klater! Die moet zeernabij erin geknalt zijn, waar weet ik niet. Stroom bleef intact.
Nu lichte regen en de kern van het onweer hangt in het noorden en oosten. Hier nu eindelijk weer een verdwaalde CC in de lucht en geen nabije CG's meer. Die hangen in het noorden te knetteren.
Er viel zover ik weet niet veel regen en het was windstil 1/2 Bft NW (nu).
Ik heb vanachter het raam nog wat opname's proberen te maken waarvan ik tenminste een goede CC heb kunnen vastleggen. De CG's vielen me helaas buiten het veld van het raam en de camera. De meeste CC's eveneens dus. Tja een tuin vol bomen he! 
Ik had tenminste gehoopt op 1 CG pal in het blikveld van de camera, in WNW, maar die wou maar niet komen
Ik wacht nu totdat het droog is...
goh dat ene knalletje weet ik wel waardoor ik wakker werd.
willie sta je nog steeds te trillen op je beentjes
Quote selectie