Richting Taragonna is het plan. Maar nog geen vastomlijnd idee waar precies.
We zeiden ca. 2 jaar geleden al dat we mede om deze reden dit jaar in deze omgeving op vakantie zouden gaan. Nu zijn we niet superfanatiek hoor, maar het is wel een mooie kans. In 1999 zat ik met vriendinnen, en toen ging het volledig aan me voorbij!
Vandaag overigens 20 winkels gehad om aan eclipsbrilletjes te komen hier. Slecht voorbereid natuurlijk maar we hadden verwacht dat ze overal zouden liggen: overal uitverkocht. Uiteindelijk is het gelukt!
Mooi weernerd-dingetje hier trouwens: bijna elke dag zien we onweerswolken oppoppen in het binnenland boven de bergen. De ijskappen komen vaak tot hier uitgewaaierd. Vanavond wat druppels gehad.
Vorige week in Barcelona ook zo’n mooi exemplaar rond zonsondergang gezien vanaf de tribune van het oude Olympisch zwemstadion daar. genieten!
Lang verhaal geworden hier van de hak op de tak. Verder is het plakkerdeplak-warm hier, wat een gezweet. Slapen in een tent dus no airco.
Dan zegt men dat de hitte in mediterrane landen draaglijker is, nou: deze hitte niet hoor! In toiletgebouwen op de camping, maar ook in de metrostations en parkeergarages in Barcelona was het absurd warm. Zeker 10 graden warmer dan buiten. Maar: je zag niemand onwel worden. Alles gewoon heeeel kalm aan doen.
( 180)