Inderdaad Ruben. Jill Peeters is een weervrouw naar mijn hart. Ik heb ooit eens een interview met haar gezien (toen ze begon bij VTM geloof ik) en daarin vroeg men wat haar favoriete weertype was. In haar antwoord kwam het volgende voor: "... en af en toe mag het eens flink stormen", de rest van haar antwoord weet ik niet meer maar dit is me bijgebleven. Dát is nu eens een antwoord van een weerfanaat die gepassioneerd bezig is met haar vak. In een ander interview met die andere Vlaamse weervrouw, u allen bekend maar om andere redenen (2)

, stelde men de vraag, "Wat voor weer is bij jou in je vrije tijd favoriet? Haar antwoord: "... Natuurlijk houd ik ook niet zo van kou en veel regen en wind". Hoezo "OOK niet", wie houdt daar nu niet van

. Nee serieus, nadat ik dat gelezen had is zij in mijn achting gedaald. Ieder zijn mening natuurlijk, maar dit ging me te ver. Sorry, maar ik vind dat nog steeds een straf antwoord.
Quote selectie