Volgens mij weet ik dat huis staan waar die webcam staat - ligt op de weg die vanuit het dorp omhoog loopt, richting bos en militair oefenterrein van Elsenborn. Een hele eind buiten het dorp kom je aan de rechterkant een huis tegen, alleenstaand, kan best dat op 610m zijn. En dat is best hoog natuurlijk.
Diederik
Zou kunnen kloppen, ik zie op de stafkaart idd een huis op een hoogtelijn net boven de 605 m en richting Elsenborn. Het bos bevindt zich echter twee km verderop.
Maar wat de hoogte betreft, ik ga dikwijls gaan wandelen in dit gebied en je staat soms versteld van scherpte van de sneeuwgrens. Ik heb al meegemaakt dat er op 500 m nauwelijks sneeuw lag en boven de 600 m kwam ik in een witte wereld terecht.
Quote selectie