verheugen als blijkt dat het dit weekend wat betreft sneeuw een grote mislukking wordt.

Ik blijf erbij dat we erg veel geluk moeten hebben wil zich op meerdere plaatsen in NL een sneeuwdekje vormen. Mijn verklaring heb ik al eerder gegeven:
Voor het weekend ziet het er wat betreft sneeuw volgens mij tamelijk slecht uit. Met aflandige wind is het weliswaar koud genoeg, maar maken we weinig kans op neerslag, met aanlandige wind kunnen we wel neerslag verwachten, maar zal het hooguit in de vorm van natte sneeuw zijn!
En ja, het is niet onmogelijk dat er met een aflandige wind wat sneeuwt valt, maar het lijkt er op dat dit vooral ten zuiden van NL zal gaan vallen. De grootste kans op een dekje maken we denk ik vrijdagavond wanneer de temperatuur in pittige sneeuwbuien onder het vriespunt kan dalen.
Quote selectie