Ahja, want dit zijn goede kaarten, dus daarover wil en kan ik m'n zegje wel doen.
Ik wil bij deze gewoon even opmerken dat de +144 van UKMO niet zo heel veel afwijkt van dit scenario in mijn ogen. Daar zit dus ook nog enige potentie in.
De Oper zal met deze kaarten sowieso onderin de pluim hangen, maar het geeft de burger toch moed vast te stellen dat de kaarten nog niet geschud zijn.
Ik hoop dat GFS en GME er flink van langs krijgen van ECMWF. Het is dus niet zo dat als ik het scenario van GFS slecht vind, en mij daarover uitspreek, dat ik de andere modellen niet meer moet zien. Dat zou nogal stom zijn.
Zoals Gert vanmiddag schreef: wellicht heeft GFS te weinig members in z'n pluim om alle scenario's af te dekken, waardoor het ensemble er misschien negatiever uitziet dan de situatie in werkelijkheid is.
Terug over naar de studio.
Quote selectie