Zoveel mensen zoveel gedachten zeker, nogmaals zonde dat iedereen zich daaraan ergert. Op den duur weet je toch wel wie wat te zeggen heeft en welke waarde je er kan aan hechten. Die kaartbesprekingen maken een onderdeel uit van het forum en zullen dat blijven. Als er iemand een kaart voorbij +180 u post dan zal ik daar vanachter mijn PC eens mee lachen en meer niet. Ik zou kunnen beginnen met hier het populaire woordje "onzin" te gebruiken enz... maar ik reageer er liever zo weinig mogelijk op.
Het bekijken van kaarten tot 156 u vind ik wel zinvol, het maakt toch onderdeel uit van het weergebeuren, zonder kaarten geen weersvoorspelling (als je geen maanliefhebber bent).
En oh ja, ik geniet nog van het weer hoor, als je zoals mij regelmatig gaat gaan MTB-en dat voel je en proef je letterlijk de lucht en de aarde .
Wat me het meest tegensteekt zijn de onverdraagzame reacties van velen op postings, niet het feit dat de ene december al verloren ziet en de ander het nog volledig ziet zitten.
Quote selectie