2003: Ik vind het soms gewoon indrukwekkend allemaal, niet alleen de weersomstandigheden maar ook hoe de kaarten inmelkaar zitten (de drukverdeling). Of hoe de modellen soms een voouitzich aangaven op iets maar dan heel snel weer moesten afslaan naar iets anders en vaak koos voor het "aparte" (dat wil zeggen weer opnieuw hoge druk, of hitte, of ijskoud)
Tjonge die is mijn jaartje wel! In de zomer klaagden we over de droogte de hitte en het saaie ervan, maar we moesten er doorheen en als prijs daarvoor ontvingen velen gisteren wat sneeuw en dat in oktober (uniek maar zeker niet onmogelijk)
Voordat ik het vergeet, goeie morgen trouwens!!
Nou, nu is de sneeuw wel weer weg, maar het blijft leuk ik hoop nog op een paar intensieve regenbuien. TRouwens het was hier vanochtend weer helemaal wit van de rijp en er lagen bevroren druppels op de auto (leken wel regendruppels)
Ook de komende nachten kan het nog behoorlijk koud verlopen, zo hoorde ik iemand het hebben over -3 tot 5 (volgens mij ging het over aankomende nacht ik weet niet zeker) Zou dat nog mogelijk zijn?
Tjonge, zo makkelijk hebben we dit jaar vorst in oktober en zo makkelijk is het dit jaar soms helemaal helder met flink wat zon alsof het gewoon normaal is. het is lang geleden dat we achter elkaar een reeks van zonloze dagen hebben gehad (dat geld voor mij hier zeker) En de stabieliteit afgewisselt door maar korte ontstabilie perdiodes.
In de zomer vielen de dorre bladeren door de droogte, en nu vallen er groene bladeren door de vorst. (kenmerkend 2003, een apart geval opzichzelf)
Ik zit er al weer tegen op om naar 2004 te gaan, misschien is zijn dan al deze kenmerken van 2003 voorbij.
Tijdens oud en nieuw zou het misschien voor vele weerliefhebbers moeilijk zijn om feest te vieren, gezien we het indrukwekkende jaar 2003 achter ons laten haha.
Helaas ik moet stoppen, ik had nog zoveel te zeggen. Maar ik kom zodadelijk weer.
moi! (otmon)
Quote selectie