Rusland gaat het zeer zwaar te verduren krijgen..

Bericht van: Eric (Boechout) , 14-01-2006 01:38 

.. Let op mijn woorden, daar gaan ze vanaf dinsdag 17/1 zeer zwaar de dievries in met die poolbeer die daar aan zijn oostflank een serieus diepblauw Siberisch leger aan minnetjes met zich mee sleurt. Ik zei het reeds : hou het nieuws maar in de gaten, want Rusland kennende gaat daar de ene na de andere letterlijk doodvriezen van de kou, ook al zijn ze er wat gewoon (ik denk dan vooral aan de armeren in de grootsteden als Moskou).
Op vwkweb staat al te lezen dat de Deense meteoroloog Rosenörn spreekt van een opvallend extreme koudepoel nabij de Oeral. Op het schiereiland Yamal zou de gevoelstemperatuur zakken tot - 80°C !

Een paar kaarten die boekdelen spreken :

Het grootste deel van Rusland zit dinsdag met zijn Tmax onder -20°C !! Het ziet er naar uit dat de kou later ook (deels) Oost-Europa binnenvalt en tot volgend weekend in heel Rusland zou aanhouden


Tmax op woensdag


Moskou
(Invalid img)

Kazan
(Invalid img)



Rusland gaat het zeer zwaar te verduren krijgen..   ( 303)
Eric (Boechout) -- 14-01-2006 01:38
Rusland hééft het zwaar te verduren   ( 33)
Lennart (Ottersum) ( 14m) -- 14-01-2006 12:03
Re : Rusland hééft het zwaar te verduren   ( 31)
Lode (Aalter) -- 14-01-2006 12:08
Re : Rusland gaat het zeer zwaar te verduren krijgen..   ( 162)
RemcoF (Amstelveen) -- 14-01-2006 03:04