SJONGEJONGE ZEG
Zit ik hier deze morgen op de duitse tv naar de schone biathlon vrouwen en de skislalom te kijken in de Alpen met knerpende geluiden van de lange latten en prachtige winterlandschappen.
Prachtig allemaal.
tussendoor zie ik het journaal om 12 uur waar gezegd wordt, 7 graden voor het ganse land vanmiddag. Ik kijk naar buiten en denk, vreemd, nog steeds rijp in de tuin, maar da's goed mogelijk. Het zal al wel een graad of 5 zijn dan.
Ga ik zonet naar het weerwoord forum blijkt het maarliefst nog steeds een volle graad te vriezen in de Achterhoek na een minimum van 7 graden vorst!
Dat had ik toch echt niet meer verwacht toen ik gisteravond ging slapen.
sjonge, volgens mij kan er hier al wel geschaatst worden.
Ik ga zo de visvijver in braamt maar eens checken en neem dan meteen de schaatsen maar mee!
En als eenmaal het water dichtzit in ons land en de grond is goed bevroren gaat de winter echt van start. Vochtuitwisseling en mist zijn er dan niet meer en de droge lucht wisselt ook nauwelijks meer warmte uit met de steden!
woensdag een pak sneeuw erbij en we zitten gebakken!
gegroet weerlieden!
Quote selectie