Beste Reinder,
ook jij liep gisterenavond een beetje te hard van stapel over de verwachte minima voor afgelopen nacht. Terecht dat dit onderwerp vanmorgen weer even wordt aangehaald. Beetje jammer dat je je eigen fout (o.a.:'het is hier al bijna -4!') vervolgens volkomen negeert.
Bovendien geeft onderstaand kaartje nog maar eens aan hoe moeilijk het vaak is om de juiste waarden te voorspellen. Zuid-Limburg had nauwelijks vorst, terwijl het bij jou matig vroor.
Als je het zo goed weet, vertel dit soort details dan ook even van te voren.
Vriendelijke groet,
Thijs
Huh? Eigen fout??? Het was een waarneming. Hoe kan een waarneming van de temperatuur nu een "eigen fout" zijn? Het was toen echt bijna -4, redelijk vroeg in de avond en ik dacht dat het KNMI bij mij -3 in de buurt had gezet als minimum. En hier heeft het vrijwel 5 graden gevroren. De vijver in de tuin zit voor het eerst deze winter helemaal dicht.
Groetjes,
Reinder
Quote selectie