Hallo iedereen,
ik heb deze dagen/weken weinig tijd om het forum en het weer te volgen, en eigenlijk mis ik blijkbaar niets.
Enkele lekkere UGKB-kaarten van GFS, ja, die zijn soms mooi. Alhoewel. Ik lees dan besprekingen van droomruns met prachtige kaarten, ik bekijk dan de plaatjes die erbij staan (vaak dan die van 2 runs later of zo, omdat er wat tijd overheen is gegaan), en dan denk ik: "wat een flauwe kaartjes".
Kortom : ik word helemaal niet warm of koud van deze nep-winter. Ja, ik vind dit zeker in januari een nep-winter. Ok, 45 WGG-punten of zoiets, mooi op papier. Vaak gefietst in berijpte landschappen, leuk. 2cm ijs soms op de vaart, leuk. Maar eigenlijk is dat normaal in een normale winter. We hebben tot op heden een geheel normale, zij het erg geblokkeerde winter.
Maar wat zullen we er over tien jaar nog van weten? Blijkt ook maar weer dat een normale Vlaamse winter eigenlijk nauwelijks winters is. Ok, het was beter dan veel misbaksels uit de jaren negentig, ja. Maar ik kan er niet enthousiast over worden tot op heden.
30 december, ja, tuurlijk. En einde novmeber misschien ook nog, al vrees ik daarvoor.
W06 moet echt wel met iets beter op de proppen komen als hij binnen twintig jaar niet helemaal vergeten wil zijn.
Volgende week laatste kans? Dat zeggen we zoo vaak...
Ik moet het eerst allemaal maar eens echt voelen gebeuren.
Diederik
Quote selectie