Grappige term van hem. Hij refereert aan een opmerking van een maand geleden, dat de kou in Azie ook wel eens westelijk zou kunnen gaan stromen.
De kans op echt winterweer gaat echt toenemen, veel kaarten zijn zich aan het ordenen; drukstijgingen volgende week tussen IJsland en Scandinavië, en een behoorlijke kans op verbinding met de Russische Beer.
Verder openbaarde hij ook de opmerking die op dit forum werd gemaakt, namelijk: "Jan houdt geen rekening met het nieuwe klimaat".
Ik vind deze opmerking ook pure onzin. Zo nieuw is het klimaat toch ook alweer niet hoor en mocht het klimaat nieuw zijn, dan zouden we met dit nieuwe klimaat nog geen ervaringen hebben en dus niet weten hoe deze zou gaan handelen.
Gr van Stefan.
Quote selectie