Dat is goed opgemerkt.. waarom is dat nou het geval, dat het meer gaat over winterhaters winterliefhebbers dan genuanceerde realistische en kundige stellingen terwijl je de nieuwste modellen erbij houdt die net uit de bus gerolt zijn..?
Als dat is wat je bedoeld kan ik dat wel verklaren denk ik..
Daar is een simpele rede voor. Het forum wordt namelijk (tegenwoordig) ook bevolkt door mensen en ook kinderen die naar de kaarten kijken met de gedachte '' komt er winter of niet'' die eigelijk niet kunnen discussieren over de weerkaarten omdat ze er geen kennis van hebben. Dat geld voor een winterliefhebber zo ook voor een winterhater.
Ze dragen wel bij als winterhaters discussies starten met de boodschappen als '' winterliefhebbers kunnen het shaken'' of iets dergelijks..
Zij als winterliefhebbers geven dan geen kundige argumenten maar geven gewoon weerstand omdat het hun irriteerd..
hopelijk begrijp je wat ik ermee bedoel...
Quote selectie