Dag Ruben, de meeste weerdiensten maakten voor zaterdag inderdaad geen melding van neerslag voor zondag. Maar toch was er dat ene station van het KMI in Zeebrugge (het OMS) dat reeds op vrijdag neerslag voor zondag voorspelde. Kwestie van de puntjes op de i, nietwaar. Groeten. R.
Het OMS van Zeebrugge maakte gisteren reeds melding van een regendag op zondag.
Mariene meteoverwachting 20u00 vrijdag 10/02/2006
Weersverwachting tot woensdagavond
Tegen morgenvroeg ligt de kern van het Noordwest-Europese hogedrukgebied in de buurt van de Scheldemonding. Daaropvolgend zal dit hoog heel langzaamaan doorschuiven naar het zuidoosten wat uiteindelijk leidt tot een westelijke stroming waarin verscheidene Atlantische storingen onze regio kunnen aandoen.
Vanavond en vannacht: brede opklaringen en wolkenvelden wisselen elkaar af en de kans op een bui is eerder klein. Minima rond 2 graden en het zicht is goed, later vormt er zich nevel en plaatselijk mist. De wind waait zwak tot matig (2 à 3) uit NO, later uit veranderlijke richting.
Zaterdag: na het verdwijnen van het ochtendgrijs wordt het zonnig, afgewisseld met wolkenvelden. Maxima rond 5 graden en het zicht is eerst matig tot slecht, later goed. De wind waait zwak tot matig (2 à 3) uit veranderlijke richting.
Zondag: toenemende bewolking gevolgd door lichte regen over het westen die zich geleidelijk over de rest van de regio verspreidt. Maxima rond 6 graden en het zicht is matig tijdens de neerslag. De wind waait matig (3 à 4) uit ZZW, ruimend naar WZW en toenemend naar vrij krachtig (5).
Quote selectie