in achterhoofd misschien
?
We hebben wel genoeg taferelen gezien van wat zo'n ellendig WC-ding kan doen met onze winters. Ik kan er niets aan doen, maar ik heb gewoon geen goed gevoel met die laatste runs van GFS.
En het is natuurlijk pas midden november, maar zo praten we over een maand ook hoor, als we midden december nog niets gekregen hebben 
groeten, Benny
Tja natuurlijk kan het deze winter ook weer helemaal mis gaan, maar die kans is net zo groot op dit moment als dat we wel een interessante winter krijgen (waarbij ik even in het midden laat of hij normaal,koud,streng is). Voorlopig vind ik persoonlijk (maar ja wie ben ik nu helemaal) de ontwikkelingen niet zo verkeerd. Begrijp me goed, van mij mag het nu al -10 zijn en een dik pak sneeuw. Maar het zou wel uitzonderlijk zijn en misschien wordt het kruit dan te vroeg verschoten. Nee, laat de rust maar in de atmosfeer blijven en heel geleidelijkt komt die afkoeling er meer en meer in denk ik. Pas over ruim 3 maanden kunnen we echt zeggen hoe het geweest is.
Sjoerd
Quote selectie