Dit is deel 3 en nu zijn de kaarten van de bovenlucht op 850 hPa aan de beurt...
06Z: In het oosten en noordoosten ligt de temperatuur rond de -5 en meer naar het westen stijgt de temperatuur tot rond de 0 graden op grote hoogte. Lijkt me in eerste instantie nog best gunstig voor sneeuw..
09Z: In Zeeland ligt de temperatuur rond de 4 graden. Daar al geen (droge) sneeuw meer. Het hele westelijke en zuidwestelijke deel ligt al boven het vriespunt. Het hele oostelijke deel ligt onder het vriespunt. Daar nog een grote kans op (droge) sneeuw
12Z: Alleen het noordoosten heeft nog temperaturen onder het vriespunt op grote hoogte. De rest variëert tussen de 0 en 3 graden.
15Z: Alleen het UITERSTE noordoosten heeft nog temperaturen onder het vriespunt op grote hoogte. De rest zit ruim erboven..
18Z: Het hele land heeft temperaturen boven het vriespunt op grote hoogte.
21Z: Temperaturen variëren tussen de 2 en 4 graden boven nul...
00Z: Zeeland gaat weer onder 0 en de rest heeft nog temperaturen rond de 3 graden op grote hoogte...
1 van de factoren voor (droge) sneeuw is een koude bovenlucht. Als deze bovenlucht boven het vriespunt ligt, neemt de kans al af. Natuurlijk moet je ook naar de andere kaarten kijken. Zoals ik nu aan het doen ben.. Zometeen deel 4...:)
Quote selectie