Vraag: sensorhut vs. klassieke weerhut - vergelijking?

Bericht van: Laurent (Ellezelles) , 26-03-2006 20:12 

Dag allemaal,

Ik heb al wat zitten googelen, maar op die manier zoeken is wat moeizaam, vandaar hier m'n vraag. 😋 Zie ook het themaforum. Toch wou ik hier een beetje de aandacht trekken. 😉

Aangezien ik binnenkort ga verhuizen - ik hoop beschikking te krijgen over een tuintje of iets groen, al lijkt me die kans klein - ben ik op zoek naar een nieuw weerstationnetje, en vooral een nieuwe 'meethut'.

Nu heb ik wat gelezen over de sensorhutten die de klassieke grote weerhutten kunnen vervangen. De sensorhut interesseert me wel. Mede omdat ik geen zin heb om een gigantisch groot witte hut in m'n hof te hebben. Vooral niet als het anders kan. Ik ben op zoek naar iets subtiels, iets dat niet te veel opvalt en toch accuraat meet, liefst officieel. Veeleisend eh. 😉

Is de temperatuurmeting in zo'n kleine sensorhut even accuraat dan in een klassieke weerhut? Mij lijkt het wel, maar ik wil hierbij even polsen naar eventuele ervaringen van mensen hier? Is zo'n sensorhut officieel? (in veronderstelling dat je de perfecte plaats hebt, open veld....)

Graag zou ik ook wat foto's willen zien van hoe zo'n (officiële?) sensorhut er uitziet, als het mogelijk is.

In elk geval al bedankt!

Groetjes,
Laurent

Bericht laatst bijgewerkt: 26-03-2006 20:30
Ellezelles, village des sorcières au coeur du Pays des Collines

Vraag: sensorhut vs. klassieke weerhut - vergelijking?   ( 157)
Laurent (Ellezelles) ( 50m) -- 26-03-2006 20:12
Re : Sensorhut vs. klassieke weerhut   ( 93)
Bert (Ermelo) -- 26-03-2006 20:32