Droger naar enige uren zware regen!

Bericht van: Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) , 24-11-2003 07:29 

Zaterdag hoorde ik op de radio dat het kwik op zondag wel eens op kon lopen tot 17 graden. Ik heb gehoord dat het in sommige delen wel 16 graden is geweest en in duitsland met medewerking van de föhn zelfs 19.

Hier in oostgroningen regende het gedurende de hele dag, en tussen 2 en 4 regende het zelfs matig en enige tijd was er zelfs sprake van heuse zomer regens (stortregens. Daardoor was viel de maximum in de vroege ochtend op 7 uur met 11,4 graden en daalde vervolgens met een opstekende noord-ooster en flinke regen val naar 8,4 graden waarna hij in de avond weer opliep.

Gisteren overdag was het heel erg schemerig. Een uur geleden stortregende het (zware regen) en dat begon al in de na-nacht (tegen half 5). Nu is het een stuk droger en misschien zelfs wel droog. Het kwik licht daarbij aanmerkelijk lager dan dat we hier de laatste tijd gewend waren , zo rond de 6,1 graden en is nog in lichte dalende lijn.

De dagelijkse gang heeft al dagenlang niets betekend en ook de zon is al voor een langere tijd op vakantie. Maar nu zijn er toch weer eens wat grotere verschillen, zo meldde een waarnemer in zuide-nederland een temperatuur zo rond de 14 a 15 graden terwijl het hier nu slechts 6 graden is.

Zo ik moet zo weg, en eindelijk sinds 2 jaar geloof ik gaat mijn beugel weg, en ik krijg ik een etsbrug!

Groetjes NOg steeds weerliefhebber stefan (ik ben de laatste tijd hier vaak afwezig vanwege schooldrukte en stress)
StayV the Weather and Piano man.

Droger naar enige uren zware regen!   ( 201)
Stefan (Maarssenbroek-Utrecht) -- 24-11-2003 07:29