Ik kreeg bijna iets bij het zien van die 2003-Oper. Het laatste ensemble ziet er daarentegen ene stuk beter uit dan dat van de voorgaande runs, met grotere neerslag(onweers)kansen vanaf 14/15 juni.
Het is wel nog steeds ver vooruit, maar die 14/15 juni wordt nu wel vastgehouden. Een tijdje terug werden de kansen steeds naar achteren verschoven. (En ik denk dat de grote meerderheid wel toe is aan een verfrissende bui tegen die tijd

)
Door de ligging van het hoog is het wel logisch dat het zuiden van Belgie meer kans op onweer maakt dan het noorden van Nederland. Ook dat zien we keurig terug in de ensembles.
(Voor wie een tijd van de weerbol was verdwenen: de Oper zien we niet meer terug in het ensemble, en dat is uiteraard jammer)
Quote selectie