Weersverwachting: Regen en onweer

Bericht van: Robert (Emmeloord) , 25-06-2006 18:01 

Het wordt al een tijdje aangekondigd dat we met regen en onweersbuien te maken zouden krijgen vandaag en die zijn er ook gekomen! Vanochtend scheen de zon nog lekker op veel plaatsen maar vanuit het zuiden nam de bewolking toe. Vanuit het zuiden kwam een regengebied op zetten en dat is vooral voor het westen. Daar kan het vanavond en vannacht stevig door regenen. In het midden en oosten is de neerslag buiig van karakter en kan ook onweer, windstoten en veel regen bij voorkomen. De temperatuur ligt rond de 20 graden , alleen in het oosten kan het vanmiddag nog rond 28 graden zijn. Wind is er niet veel uit het noorden.

Vannacht trekken de buien en het regengebied verder noordwaarts. Lokaal kan het hierbij nog onweren maar dat verdwijnt geleidelijk. De temperatuur ligt vannacht rond een graad of 15. De noordenwind neemt geleidelijk aan verder toe tot matig of vrij krachtig. Overdag kan er in het noorden nog een bui of wat regen vallen maar vanuit het zuiden naderen opklaringen. De temperatuur loopt uit een van 18 graden in het noorden waar nog lang bewolking aanwezig is en 22 lokaal 23 graden in het zuiden waar de zon alweer snel van de partij is.

Na morgen hebben we eerst tijdens de dinsdag met een koeler weertype te maken. Dinsdag overdag haalt het kwik met moeite 20 graden maar de zon is wel weer van de partij. Vanaf woensdag krijgen we weer met een hogedrukgebied te maken en die doet de temperatuur ook weer verder oplopen. Tegen het weekeinde lijkt de zon flink te schijnen en de middagtemperatuur op te lopen tussen de 25 en lokaal 30 graden.


http://www.weerstationemmeloord.nl
Meer informatie op www.robertdevries.net

Weersverwachting: Regen en onweer   ( 198)
Robert (Emmeloord) -- 25-06-2006 18:01