Ik heb lange tijd geen weerbericht gemaakt en nu kom ik weer terug met m'n weerberichten. Ik had het nogal druk de laatste tijd...;)
Op dit moment zitten we in een zeer speciale periode waar iedere keer hogedruk het overneemt en de depressies geblokkeerd worden. Zo ook de komende dagen en dit zou misschien weleens (weer) in een hittegolf uit kunnen groeien.
Vanavond en vannacht is het op de meeste plaatsen behoorlijk fris. Dit komt doordat er een krachtige noord tot noordoostenwind staat. De temperatuur zakt uiteindelijk behoorlijk en zal uitkomen op een graad of 11 gemiddeld.
Morgen overdag loopt de temperatuur snel op en zal het warmer worden dan vandaag. Lokaal 27 graden in het oosten en zuidoosten van het land en zo'n 22 graden op de Wadden. De wind komt uit noordoostelijke richting en is meest matig van kracht. 's avonds zal het niet meer zo fris zijn doordat de wind iets in kracht afneemt en de temperatuur een stuk hoger ligt dan vanavond het geval is. Het koelt uiteindelijk af tot een graad of 14 gemiddeld.
Vooruitzichten: Zondag wordt het nog warmer en is lokaal de 29 graden haalbaar. Na het weekeinde nemen de kansen op een hittegolf verder toe met op steeds meer plaatsen de 30 graden. Daarbij is er de hele periode geen neerslag, dus verdere uitdroging is heel waarschijnlijk!
Quote selectie