tenminste.
Viel er met deze droogte maar letterlijk iets in het water
We zitten ondertussen op dag 1 van de derde decade van juli en het wordt vandaag 30 graden, morgen dag 2 zou het ook wel eens ruim 30 graden kunnen worden, nog niet echt gematigd zomerweer

En de rest van de decade zit er een dip in zondag/maandag waar we inderdaad voor deze periode even overschakelen op gematigd zomerweer met 23-28 graden, vanaf dinsdag zou er weer een flinke stijging kunnen volgens en de kans op gematigd zomerweer t/m donderdag ligt volgens de modellen zo rond de 10% of zelfs nog lager. De kansen op tropsiche temperaturen stijgen met de dag voor di-do.
Dit alles is zeker niet om Harrie aan te vallen, maar te laten zien dat het weer niet naar het verleden kijkt en iedere situatie weer anders is of anders kan uitpakken en dat is het leuke van het weer, toch!?!
Btw er zit nog een addertje onder het gras voor deze decade dat het 11 dagen betreft

maar de temperatuur zou toch wel gem op 10 graden of lager uit moeten komen de laatste dagen van deze deace om nog gematigd zomerweer te verkrijgen, gemiddeld dan.
We zullen het dezer dagen met zweetdruppels gaan volgen
Quote selectie